دوشنبه , خرداد ۲۴ ۱۴۰۰
صفحه اصلی / خودسازی / چرا شما به افراد مثبت در زندگیتان احتیاج دارید؟

چرا شما به افراد مثبت در زندگیتان احتیاج دارید؟

چرا شما به افراد مثبت در زندگیتان احتیاج دارید؟

Why You Need Positive People in Your Life

چرا شما به افراد مثبت در زندگیتان احتیاج دارید؟ (کاری از گروه ترجمه irsuccess.ir ) (کپی برداری با ذکر منبع مجاز است )

خوشحالی یک انتخاب است . اما ما به طور مداوم احتیاج داریم تا این انتخاب را اطرافیانمان به ما یاد آوری نمایند.

یکی از بزرگترین اشتباهات افراد این است که درک نمی کنند خوشحالی یک انتخاب است .اما هر انتخاب توسط افرادی در زندگیمان متاثر می گردد. اگرشما کسانی را که در زندگیتان اثر می گذارند عوض کنید ،  به طرز خارق العاده ای شانس خود را برای شاد و موفق بودن زیاد می کنید.

در تحقیقات من ، مشاهده کردم که ارتباط اجتماعی مثبت بزرگترین عامل برای شادی های پایدار است. ورود افرادی مثبت که روی زندگیتان تاثیر می گذارند می توانند یکی از مهم ترین انتخاب ها برای داشتن زندگی شاد است. این شخص موثر می تواند یک مربی حرفه ای یا یک مشاور یا شخصی معمولی باشد که صرفا انسانی محترم با دیدگاه مثبت است که می خواهید او را الگو قرار دهید.

یک شخص موثر مثبت اندیش  چند خصوصیات برجسته دارد که در گذر زمان شما نیز آنها را خواهید داشت. . این شخص همواره قدردان و سپاسگزار است و روزانه در جستجوی شادی است و در کارها بهترین تلاش ها را از خود نشان می دهد. او از فعال بودن لذت می برد و به نحوی مطلوب با دیگران ارتباط برقرار می کند.

در مورد تاثیرات منفی پیرامونتان بیاندیشید. اینها از افرادی هستند که روی چیزهای بد در زندگیشان تمرکز می کنند و سبب می شوند تا شما هم روی همان ها تمرکز کنید. شما را متقاعد می کنند که همواره نگران و در جستجوی مشکلات جدید موجود در پیرامونتان باشید. افراد با نگرش منفی به آسانی نمی خندند . آنها روابط اجتماعی همراه با مشکل مداوم دارند و موارد  استرس زا را به عنوان یک تهدید بزرگ می بینند نه یک امر ماجراجویانه که درآغوشش بگیرند. کاملا دور از تمام چالش ها زندگی می کنند.

می دانیم که شادی انتخاب است. اما برای ادامه دار بودن آن نیاز داریم تا افراد دور و برمان این انتخاب را به ما یادآوری کنند، به ویژه هنگامی که برایمان در زندگی چالشی رخ دهد. به افرادی که می شناسید و می توانند اثر مثبتی داشته باشند بیاندیشید و زمان زیادتری را با افرادی که شما را شادتر می کنند و شما را به سمت موفقیت های بیشتر هدایت می کنند بگذرانید.
Shawn Achor  August 24, 2015

(کاری از تیم ترجمه irsuccess.ir ) (کپی برداری با ذکر منبع مجاز است )
(منبع: success.com)

“اگر بتوانیم مسیر زندگی یک فرد را تغییر دهیم برای ما کافیست.”

 

به کانال ما در تلگرام بپیوندید.

عضویت در کانال 

 

۱ دیدگاه

  1. عاااالی دوستتون دارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *