دوشنبه , خرداد ۲۴ ۱۴۰۰
صفحه اصلی / مدیریت و رهبری / دوازده مشخصه افرادی که در کاری که انجام می دهند بهترینند.

دوازده مشخصه افرادی که در کاری که انجام می دهند بهترینند.

دوازده مشخصه افرادی که در کاری که انجام می دهند، بهترینند.

دوازده مشخصه افرادی که در کاری که انجام می دهند بهترینند.(کاری از تیم ترجمه irsuccess.ir ) (کپی برداری با ذکر منبع مجاز است )
(منبع: success.com)
Chris Widener January 5, 2016
معنی بهترین بودن چیست؟ مشخصه های رایج افراد موفق و در واقع کسی که در هر کاری که می کند بهترین راه انجام آن کار را در سریعترین زمان ممکن می یابد چیست؟

آیا شما تست “بهترین بودن” را گذرانده اید؟

اینجا دوازده سوال -برای اینکه بفهمید آیا آنچه برای بالاترین بودن لازم است را دارید- ، بیان می کنیم :

آیا خوش بین هستید؟
اگر شما به اینکه بالاترینی وجود دارد فکر نکنید، یا اگر شما فکر کنید نمی توانید بنای خواسته هایتان را بسازید،نمی توانید در اوج باشید . خوش بین ها همیشه براین باور هستند که چیزها می توانند بهبود یابند یا بهتر انجام شوند. این عامل آن ها را به سمت بهترین ها هل می دهد.

آیا شما یک بینش و دید باز به مسائل دارید؟
انسان های با بینش باز می توانند جلوتر را ببینند. چشم هایشان محدود به اکنون و اینجا نیست. آنها آینده روشن و شرایطشان در هنگامی که به خواسته شان رسیده اند را می بینند. در حین کار کردن سخت برای امروز ، آنها برای آینده کار می کنند. آنها با دید کاملی از پایان آغاز می کنند.

آیا شما بیرحمانه به دنبال عالی تر شدن هستید؟
حالت یکنواخت فعلی برای بهترین ها نیست. آنها می خواهند بهتر و بهتر بودن را تجربه کنند که این به آنها بهتر بودن را می دهد. آنها در هر کاری که انجام می دهند، هر چیزی که می گویند و هر فکری که می کنند یک مایل اضافه تر می روند. آنها تشنه برتر بودن هستند و نهایت تلاش را برایش می کنند

آیا شما عادت های مادام العمر در جهت رشد شخصی دارید؟
بهترین ها نمی خواهند در سطحی که هستند باقی بمانند. آنها می خواهند در کارشان رشد کنند، از نظر عقلانی، روحی و ارتباطی ،در هر زمینه ی زندگی . آنها خودشان را برای قرار گرفتن در مسیر رشد منظم نگه می دارند. رشد شخصی ،آنی رخ نمی دهد، افراد آن را باید انتخاب کنند.

آیا شما از رقابت استقبال می کنید؟
مانند دونده های پیشرو در مسابقه ، بهترین ها می دانند که مسابقه دقیقا پشت سرشان است و نفرات در پشت سرشان هستند. آنها آن را دوست دارند چون آنها را از تنبلی و تن آسایی دور نگه می دارد. مسابقه آنها را سریع تر به جلو می راند و بیشتر نصیبشان می کند.- با حرکت سریع رو به جلو و بهترین ماندن-

آیا شما برای لیدر بودن تلاش می کنید؟
برخی افراد به دنبال لیدر بودن هستند و آن را راهی برای بهترین شدن می دانند.افرادی که لیدر هستند در این مقام هستند چون آن را خواسته اند. آنها به دنبال ایجاد تفاوت هستند. آنها به دنبال تجهیز خویش به مهارت های لازم برای هدایت دیگران به مکانی بهتر هستند.

آیا میراثی از خود باقی می گذارید؟
رهبران فقط برای خودشان نیستند اگرچه آنها جوایز بهترین بودن را درو می کنند. آنها چیزهایی را می سازند که بعد از خودشان نیز دوام دارد، چیزهایی که می تواند باعث لذت دیگران شود. آنها نشانه هایی برای رهبران آینده می گذارند که می توانند ببینند و استفاده کنند
آیا شما می دانید چگونه باید اهدافتان را اولویت بندی و اجرا کنید؟

همانگونه که کاهش وزن به دو مورد درست غذا خوردن و تمرین خلاصه می شود، مدیریت شخصی هم به دو مورد اولویت بندی و اجرا خلاصه می گردد. ابتدا فعالیت هایتان را اولویت بندی کنید. نکات مهم در بالا قرار می گیرند. سپس آنها را اجرا کنید. بهترین ها عادات و نظمی در انجام بهترین ها و اولویت بندی دارند که آنها را در اوج نگه می دارد.
آیا شما روی ایجاد روابط تمرکز می کنید؟

موفقیت تنها نمی آید. هر کسی که به آن دست می یابد آن را با کمک مستقیم و غیر مستقیم افراد بیشماری انجام داده است. چگونه بهترین ها بهترین ها را به کمک می گیرند؟ آنها با دیگران با احترام رفتار می کنند. آنها را در آغوش می گیرند. افراد بهترین می شوند زیرا به دیگران کمک می کنند و آنها را دوست دارند.

آیا به دنبال بهانه جویی هستید؟
هنگامی که بهترین ها شکست می خورند ، آن را می پذیرند و از آن می گذرند. آنها دوباره تلاش می کنند . آنها اجازه می دهند تا عمل شان بلندتر از کلامشان فریاد بزند. آنها ایستاده اند و دفعه بعد آن را بهتر انجام می دهند، بدون هیچ بهانه ای فقط نتایج برایشان مهم است.

آیا شما برای “خوب بودن “تلاش می کنید یا “بهترین بودن”؟
بله آنها می توانند بگویند این خوب است امااین به معنی کوتاه اومدن از بهترین بودن است. خیلی افراد فکر می کنند که خوب بودن کافی است اما این گونه نیست. خوب بودن دشمن شماست به خاطر اینکه شما را از بهترین بودن نگه می دارد . چه چیزی خواهی بود؟خوب یا بهترین . بهترین ها بهترین بودن را انتخاب می کنند.

آیا جرات رویا داشتن را دارید؟
وقتی دیگران زندگی روزمره معمول را دارند و در زندگی ای بی تحرک فرو رفته اند ، بهترین ها به رویا و تصور زندگی بهتر مشغولند، و آنها سپس ریسک لازم برای دست یابی به رویاهایشان را انجام می دهند. آنها با جمله تدی رزولت زندگی می کنند: “بسیار بهتر اس ت که جرات انجام کارهای ممکن را به خود بدهید ، جرات پیروزی شکوهمند، اگرچه با شکست همراه شود تا اینکه در دسته روح های فقیری قرار بگیرید که نه لذتی و نه رنجی را تجربه کرده اند، زبرا آنها در تاریک و روشنی خاکستری زندگی می کنند که نه به پیروزی می رسند و نه شکست می خورند.

خب حالا ، آیا چیزهای لازم برای بهترین شدن را دارید؟

Chris Widener January 5, 2016

(کاری از تیم ترجمه irsuccess.ir ) (کپی برداری با ذکر منبع مجاز است )
(منبع: success.com)

 

اگر بتوانیم مسیر زندگی یک فرد را تغییر دهیم برای ما کافیست.

 

به کانال ما در تلگرام بپیوندید :

             عضویت

 

۱ دیدگاه

  1. سلام.
    من جدیدا با سایتتون آشنا شدم
    خیلی مطالب جذاب و آموزنده‌ای دارین
    دمتون گرم😉

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *